Świąteczna Sesja z Natalią
15 grudnia 2018
Świąteczny Jarmark w Poznaniu
16 grudnia 2018

Zimowe zdjęcia z Oliwią w trzech stylizacjach

Cześć!

Nawet z doświadczoną modelką trzy stylizacje w trzech różnych miejscach to jest maksimum jakie jestem w stanie zrobić jednym ciągiem zimą. Po rozmowie z Oliwią mamy podobne odczucia. Na siłę można by się pokusić o czwartą (była przygotowana), ale do Diabła! Były trzy stopnie i tak mroźne powietrze, że co chwilę wycierałam gile z nosa.

Piszę trzy różne miejsca mimo, że wszystko było blisko siebie, bo po każdej sesji trzeba było się wrócić do samochodu. Moja rada, sprawdźcie wcześniej najkrótszą drogę do auta 😉

Dzień mimo temperatury był przepiękny – i powiedzmy, że stojąc w pełnym słońcu, osłoniętym od wiatru dało się znaleźć w tym jakąś przyjemność.

Zaczęłyśmy od Dworca Letniego w Poznaniu, gdzie z jednej strony jest jasna ściana z oknami, z drugiej różowy budynek z ławeczką. Obydwa miejsca miały cienie stworzone przez drzewa i wyglądało to naprawdę malowniczo. Co prawda różowa ściana była na wprost słońca i gdyby nie okulary przeciwsłoneczne Oliwii ciężko byłby utrzymać oczy otwarte. Przy trzeciej stylizacji wyszliśmy na parking Avenidy, co jest popularnym miejscem na zdjęcia, gdyż jest dość minimalistyczne. Miałam ochotę fotografować pod słońce, ale było jeszcze za wysoko, by wyszło z tego coś sensownego. Po kilku próbach zdecydowaliśmy się na miejsce z dużą ilością przestrzeni z tyłu i niebem w kadrze. Myślę, że fajnie zagrały też pozostałości kałuży na drodze.

Fotografowałam głównie obiektywem 70-200 f/2.8, ale też 85 F/1.8.

Która sesja jest waszą ulubioną?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *